Haljastusettevõte Hercs Flora on asutatud aastal 1996 ning praeguseks on sellest saanud suurim siseruumidele ja territooriumidele spetsialiseerunud haljastusettevõte Baltikumis. Oleme professionaalide meeskond, mis koosneb kogenud ja asjatundlikest kujundajatest, tehnikutest ja taimede hooldamise spetsialistidest. Aastate jooksul oleme viinud ellu terve hulga projekte, millest tunnevad uhkust nii meie kliendid kui ka meie ise. Meie töö on saanud mitu arhitektuuri ja maastikuarhitektuuri auhinda.

MEIE PÄDEVUS TOATAIMEDE TARNIMISES

Hercs Flora alustas oma tegevust siseruumide haljastusettevõttena, varustades toataimedega esimesi Riias avatud ostukeskusi ja välismaiste ettevõtete esindusi Lätis. Aja jooksul hakkasime aina rohkem tähelepanu pöörama toataimedele. Tänu klientide huvile ja positiivsele tagasisidele kasvas ka meie tööde maht.

Oleme ainus ettevõte Baltikumis, mis pakub nii eraldiseisvaid kui ka sisseehitatud roheseinasüsteeme – neid projekteerivad ja toodavad meie spetsialistid siinsamas kohapeal. Meie poolt valmistatud taimeseintele saame pakkuda lühemaid tarnetähtaegu, madalamaid kulusid ning, mis on klientidele kõige olulisem, võimalust realiseerida mistahes kujundusprojekti, valmistades seinu just vajaminevas mõõdus. Pärast paigaldamist tagame kõikide süsteemide puhul garantii ja pikaajalise hoolduse.

Eestis oleme viinud ellu seni kõige mahukama siseruumide haljastusprojekti Baltikumis, sisustades Tallinna Loomaaia troopikamaja.

Ettevõte Hercs Flora toob taimi klientidele otse puukoolidest ilma vahendajateta, seetõttu suudame tagada:

  • lühikese tarnetähtaja, sest tarneid teostame kord nädalas,
  • väga laia taimede valiku Euroopa suurimatest puukoolidest,
  • kvaliteetseid lillede ja puude istikuid ning
  • sisekujunduse nõuetele sobivaid lillepotte erinevas hinnatasemes.

HERCS FLORA KOGEMUS TERRITOORIUMI HALJASTAMISES

Alates aastast 2015 on ettevõttest saanud üks liidritest territooriumi haljastusprojektide teostamisel. Koostöös parimate maastikuarhitektidega oleme rajanud haljastust Läti suurimate ostukeskuste ja elamukomplekside ümber. Meie territooriumi heakorrastusmeeskond, mis ühendab parimaid aiatehnikuid, arboriste ja planeerijaid, on rajanud lugematu arvu ilusaid eraaedu. Klientidele pakume nii aia rajamist kui ka pikaajalist hooldust.

Hercs Flora spetsialistid täiendavad oma teadmisi pidevalt, külastades rahvusvahelisi seminare ja näitusi ning koostööpartnereid teistes Euroopa riikides. Meile on oluline tagada kõrgel tasemel teenindus ja hoida kõrget teadmiste taset, pakkudes klientidele kvaliteetset lõpptulemust. Koostöövõimalustest teada saamiseks ja sobivaima haljastusprojekti elluviimise pakkumise saamiseks võta ühendus meie professionaalidega!