Ligi 10 aastat on aiakujunduse ja haljastusspetsialistide Hercs Dārzi meeskond aidanud luua rohelist, kaunist ja harmoonilist keskkonda ettevõtete ja avalike asutuste territooriumidel ning eramajade ümber. Meie meeskond suudab osutada haljastustööde täisteenust: planeerimist, muru rajamist, puude, põõsaste ja muude taimede istutamist, aia ja territooriumi hooldust jne.

HALJASTUS JA MAASTIKUEHITUS

Haljastust ja maastikuehitust teostame vastavalt väljatöötatud planeeringule, juhindudes arhitektide ja inseneride juhistest ning tehnilisest kirjeldusest. Meie spetsialistide meeskonnal on laialdane kogemus ja teadmised erinevate territooriumite planeerimisest: näiteks on Läti kaubanduskeskuse Origo, bürookompleksi Business Garden, kvartali Centrus ja Läti kunstimuuseumi muuseumihoidla territooriumi haljastus ja maastikuehitus loodud meie poolt.

Loe lähemalt

AIA PLANEERIMINE

Hercs Dārzi spetsialistidel on aastatepikkune kogemus ja laialdased teadmised aedade projekteerimisel ja heakorrastamisel. Meie meeskonda kuuluvad kogenud maastikuarhitektid ja aiatehnikud, kelle abil läheb aia planeerimine imelihtsalt. Aitame teil luua aia, mis näeb hea välja täna ja õitseb ka tulevikus.

Loe lähemalt

HALJASTUSTÖÖD

Pakume täisteenust haljastute hoolduseks: lillede istutamine, puu võra kujundamine, hekkide pügamine, kastmine, rohimine, väetamine ja muud haljastute hooldamiseks vajalikud tööd. Sõltuvalt teie territooriumi või aia taimede liigist ja hulgast pakuvad meie spetsialistid optimaalsed haljastustööd ja aiatööd teie territooriumi jaoks.

Loe lähemalt

MURU KÜLVAMINE JA RAJAMINE

Osutame muru rajamise täisteenust eramajade, büroode, elamute ja avalike asutuste territooriumidel. Teostame järgmiseid töid: ettevalmistus, muru külvamine või muruvaiba paigaldamine, pinnase tihendamine, kastmine ning muru hooldamine.

Loe lähemalt

AIAKUJUNDUS

Hercs Dārzi meeskonda kuuluvad diplomeeritud aiakujundajad, tehnikud ja arboristid, kes uuendavad regulaarselt oma teadmisi ja omandavad uusi oskusi, et pakkuda teile uusi lahendusi. Nii nagu sisekujundus ja riietumisstiil, areneb ja muutub ka aiakujundus. Meie laiuskraadidele on jõudmas uued taimed ja aiakujunduselemendid, mis võimaldavad meil välja töötada üha ebatavalisemaid lahendusi. Aitame teie ideed ellu viia, lubage aiakujundusprojekt meie kätesse!

Loe lähemalt

RÕDULILLED JA TERRASSITAIMED

Rõdud ja terrassid on linnaelanike väikesed oaasid. Hercs Dārzi pakub terrasside ja rõdude haljastusteenust. Meilt leiad rõdulilled ja terrassitaimed ettevõtete (büroode, hotellide, restoranide, kohvikute jm), eramajade ja korterite terrasside ja rõdude kaunistamiseks. Teostame nii haljastusprojekti väljatöötamist, elluviimist kui ka hooldamist.

Loe lähemalt

Cooperation partners

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda

MIKS USALDADA TERRITOORIUMI HALJASTAMINE PROFESSIONAALIDELE?

KESTLIKUD LAHENDUSED

Tuginedes meie valdkonnaalasele kogemusele, teadmistele ja haridusele, oskame soovitada igale konkreetsele asukohale sobivaimaid lahendusi. Varjul, päikesevalgusel ja muudel aspektidel on oluline mõju sellele, millised taimed on antud keskkonda sobivamad, seda nii esteetiliselt kui ka nende kasvu ja hooldamise eripära tõttu. Näiteks võib puuvõrade vari jahutada hoone seinu – nii on võimalik kontori läheduses luua roheline keskkond ja säästa raha konditsioneerimise pealt.

KUJUNDUS

Meie spetsialistid aitavad välja töötada lahendusi, mis loovad harmoonilise keskkonna. Need on taimed, mis sobivad omavahel kokku, õitsevad erinevatel aegadel, säilitavad oma ilu kaua jne. Samuti on oluline säilitada sobiv vahemaa erinevate taimede vahel, prognoosides nende kasvu ja hooldust mitmeks aastaks ette.

HALJASTUSE HOOLDUS JA KORRASHOID

Selleks, et teie eramu, kontori, müügikoha, terrassi või avaliku asutuse territoorium näeks alati täiuslik välja, on territooriumi haljastamise planeerimisel oluline mõelda samal ajal ka haljastuse korrashoiule ja hooldamisele – kui sageli tuleb teha hooldustöid, kas on vaja spetsiaalseid seadmeid, kas teie ise või teie aednik saate sellega hakkama. Meie meeskonda kuuluvad spetsialistid, kes pärast projekti elluviimist tagavad haljastuse professionaalse ja korrapärase hoolduse ja korrashoiu.

KOGENUD JA TUNNUSTATUD SPETSIALISTID

Hercs Dārzi spetsialistid on loonud palju linnakeskkonnale olulisi objekte, haljastades territooriume nii Riia ajaloolises keskuses kui ka uutes projektides, näiteks Magdelena kvartalis, Centrus kvartalis, Business Garden bürookeskuses ning Riia raudteejaama väljakul. Mitmed meie teostatud projektid on pälvinud maastikuarhitektide liidu auhindu.

PEAMISED EELISED TERRITOORIUMI HALJASTAMISEST

  • Väärtus. Iga kinnisvara hästi hooldatud ala suurendab selle väärtust müümisel või üürimisel.
  • Keskkond. Puhas ja roheline keskkond loob klientidele, töötajatele ja elanikele positiivseid emotsioone.
  • Tervis. Puud, põõsad ja rohelus puhastavad õhku tolmust, vähendavad süsihappegaasi ja suurendavad hapniku hulka õhus. Seega, mida rohkem puid, põõsaid ja rohelust linnas, seda puhtam on õhk.
  • Harmoonia. Roheala parandab inimeste elukvaliteeti. Inimesed, kes viibivad haljasaladel, näitavad madalamat stressitaset kui need, kes viibivad aladel, mis ei ole haljastatud.

Meie spetsialistide meeskond aitab teil realiseerida kõik ideed, mis on seotud territooriumi haljastamise ja heakorrastamisega, alates aiakujunduse loomisest, planeerimisest ja erinevate lahenduste demonstreerimisest kuni nende elluviimiseni – muru rajamine, taimede istutamine ja hiljem ka haljastuse hooldamine. Võtke meiega ühendust, et leppida kokku kohtumine spetsialistidega ja rääkida oma soovidest, ideedest ja eesmärkidest! Aitame seda kõike ellu viia, soovitades keskkonda sobivaimaid taimi ja lahendusi.

Rohkem