Hercs Flora on haljastuse valdkonnas tegutsenud alates 1992. aastast. Selle ajaga oleme kasvanud Baltikumi juhtivaks haljastus ettevõtteks, kaasates oma klientide hulka suurimaid ettevõtteid ja avalikke asutusi. Oleme võtnud mitmetes projektides osalemisega  arhitektuuri auhindu ning ellu viinud erinevaid arhitektide ideid, mida varem pole tehtud.

TOATAIMED SISEKUJUNDUSE OSANA

Rohelised toataimed on tänapäevase interjööri lahutamatu osa – arhitektid ja disainerid planeerivad taimede olemasolu ruumis sama hoolikalt kui valivad mööblit, viimistlusmaterjale ja valgusteid. Biofiilne elustiil ja looduse kohalolek ruumis muudavad meie igapäevaelu värvikamaks ja meeled erksamaks. Taimed täidavad nii esteetilist kui ka funktsionaalset rolli, võimaldades disainil olla mitmekülgne ja praktiline.

Loe lähemalt

TOALILLEDE HOOLDUS

Korrapärane toalillede hooldus võib tihtipeale jääda dünaamilises elurütmis tahaplaanile – kellel ajapuuduse tõttu, kellel aga liiga väheste teadmiste pärast. Selleks, et teie rohelised toataimed säilitaksid oma esialgse värske välimuse ja ei tekitaks asjatuid muresid, on ettevõte Hercs Flora valmis teie taimede eest hoolt kandma, sõlmides hoolduslepingu ning võttes endale täieliku vastutuse elava looduse eest teie ruumides. Teie toalillede hooldus saab olema meie kätes ja me garanteerime, et te ei kahetse seda!

Loe lähemalt

TAIMEDE RENT

Kui te ei soovi erinevatel põhjustel taimi osta, on Hercs Flora taimede rent teie jaoks sobiv lahendus. Pakume hetkel ainult pikaajalist renti, miinimum perioodiga 3 kuud. Pikaajalise rendi igakuise hinna sisse kuulub meiepoolne taimede regulaarne hooldus.

Loe lähemalt

KUNSTTAIMED

Olukordades, kus elusaid taimi pole erinevate asjaolude tõttu võimalik kasutada, on loomulikud ja kvaliteetsed kunstlilled ja -taimed lahenduseks. Hercs Flora pakub alternatiivina elusatele taimedele sisekujunduse täiendamiseks kvaliteetseid kunsttaimi. Meie sortimendis on nii väikseid eksemplare, kunstlõikelilli kui ka suuri rohelisi toataimi.

Loe lähemalt

ÕIGETE TOATAIMEDE VALIK

Hercs Flora disainerite ülesanne on aidata valida keskkonna- ja disaininõuetele vastavaid taimi, pakkudes neid koos stilistiliselt kvaliteetsete lillepottidega. Meie sortimendis on taimi puukoolidest üle maailma kui ka enam kui 6000 erineva suuruse ja kujuga lillepotti.

Loe lähemalt

PARTNERID

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda

KUIDAS TAGAME SISERUUMIDE HALJASTAMISE KVALITEEDI?

Mõeldes roheliselt ja elades biofiilset elustiili, oleme saanud jätkusuutlikuks ettevõtteks, mis pakub oma klientidele sisehaljastuse täisteenust – kujunduse loomist, paigaldust ja taimehooldust. Ruumide kujundamisel aitavad disainerid leida kuju ja tekstuuri poolest sobivaimad lillepotid, hoolduslepingu sõlmimisel tuleb aga kord nädalas teie juurde professionaalne toataimede hooldamise spetsialist, kes aitab töö ja nõuga kõikides taimede hooldusega seotud küsimustes.

Meie spetsialistid:

  • on kogenud ja erialase haridusega, mistõttu anname oma teenustele ja tarnitavatele roheseintele enesekindlalt garantii;
  • osalevad regulaarselt rahvusvahelistel seminaridel ja näitustel oma kvalifikatsiooni tõstmiseks, õppides seeläbi tundma uusimaid moetrende ja tehnoloogilisi lahendusi siseruumide haljastamise küsimustes.

Oleme juba üle kümne aasta teinud koostööd puukoolidega üle maailma, suutes pakkuda klientidele laia valikut kvaliteetseid toataimi, järgides mõistlikku hinnapoliitikat ja tagades lühikesi tarneaegu. Igal aastal külastame puukoole, otsides uusi kontakte ja taimesorte, mida meie regioonis seni nähtud pole.

TÖÖRUUMIDE HALJASTAMISE POSITIIVNE MÕJU TERVISELE

Esteetiline aspekt on kahtlemata esimene, mis meenub, kui kujutame ette rohelisi toataimi täis ruume. See pole aga sisehaljastuse ainus märkimisväärne eelis. Linnas elades ja töötades on õhusaaste teema eriti aktuaalne. Kahjulikud ained ei levi mitte ainult tänavatel, vaid satuvad ka siseruumidesse, mõjutades meie füüsilist ja vaimset tervist. Sünteetilised viimistlusvahendid, mööblilakid ja kangavärvid tekitavad saastet, mille vähendamisel on taimedel oluline roll.

SAASTE VÄHENDAMINE

Saaste uuringud näitavad, et toataimed aitavad vabaneda mürgistest toksiinidest, vähendavad süsihappegaasi taset õhus. Taimede olemasolu aitab kergemini hingata ja tõstab töötajate keskendumisvõimet. Näiteks tuppa asetatud draakonipuu suudab õhust eemaldada 94% ruumi lekkinud atsetoonist. Õhupuhastusvõime sõltub erinevatest muutujatest, kuid avatud bürooruumi õhukvaliteedi oluliseks parandamiseks piisab 6-8 keskmisest kuni suurest taimest.

TÖÖTAJATE HEAOLU PARANDAMINE

Siseruumide haljastamine parandab nii õhukvaliteeti kui ka muid keskkonnatingimusi. Lisaks keskkonna puhastamisele on taimedel ka teisi töötajate heaolu parandavaid omadusi – need niisutavad õhku, summutavad mürataset ja vähendavad stressi. Toataimede olemasolul tõuseb töötajate produktiivsus, loovus ja keskendumisvõime 15% võrra. See tähendab, et töötajad haigestuvad harvemini ja tulevad tööle palju suurema naudinguga.

Sisehaljastus on nii esteetiliselt kui ka praktiliselt väärtuslik investeering ettevõtte arengusse. Plaani väljatöötamiseks ja elluviimiseks kogenud spetsialistide meeskonna valimine toob kasu nii klientidele kui ka töötajatele. Parem siseõhu kvaliteet tähendab paremaid töötingimusi ja seega ka paremaid tulemusi.

Toataimede valik on üsna lai – koostöö Euroopa suurimate puukoolidega tagab võimaluse leida just see, mis teile kõige paremini sobib. Kutsume teid ühendust võtma Hercs Flora professionaalidega, et leida oma ettevõtte ruumide jaoks sobivaim lahendus.

Rohkem