Olukordades, kus elusaid taimi pole erinevate asjaolude tõttu võimalik kasutada, on loomulikud ja kvaliteetsed kunstlilled ja -taimed lahenduseks. Hercs Flora pakub alternatiivina elusatele taimedele sisekujunduse täiendamiseks kvaliteetseid kunsttaimi. Meie sortimendis on nii väikseid eksemplare, kunstlõikelilli kui ka suuri rohelisi toataimi.

Meilt on võimalik neid mitte ainult osta, vaid ka meie disaineritega leida sobivad kombinatsioonid igale sisekujundusele: nii erinevate haljastusprojektide jaoks kui ka spetsiaalsete pühade kaunistuste jaoks.

MILLAL SOOVITAME VALIDA KUNSTTAIMED? 

On kolm peamist põhjust, miks elusad toataimed ei ole parim või isegi võimalik variant ja mille asemel tasub valida loomulikud ja kvaliteetsed kunstlilled või -taimed. Nendeks põhjusteks on: sobivaid tingimusi pole võimalik pakkuda, taimed on planeeritud paigutada raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse ning kompositsiooni kaal on väga oluline. Räägime teile igaühe kohta veidi rohkem.

Elustaimedele ebasobivad tingimused on enamasti halvasti valgustatud kohtades, näiteks harva kasutatavad koosolekuruumid, baarid, ööklubid ja muud ruumid, kus on võimatu või ebaratsionaalne tagada taimedele piisav loomulik või kunstlik valgustus. Olulised on ka muud tegurid, näiteks õhuniiskus, mida teatud ruumides ei ole üldse võimalik saavutada. Sellistes tingimustes on lahenduseks kvaliteetsed kunstlilled või kunsttaimed.

Paigutamine raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse on kriitilise tähtsusega tegur, mida tuleb taimehoolduse ja ohutusaspektide kavandamisel arvestada. Näiteks võivad kunsttaimed muretult paigutada elektriseadmete lähedusse, kuid looduslikud taimed võivad kastmise tõttu neile ohtu kujutada. Samuti ei pruugi olla võimalik regulaarselt hooldada elusaid toataimi ruumi kinnistes osades (näiteks klaaside vahel) või lae lähedal.

Kohtades, kus kompositsiooni kaal on oluline, on kvaliteetsed kunsttaimed kindlasti parim valik, sest need on kuni neli korda kergemad kui samaväärsed elustaimed.

KVALITEETSED KUNSTLILLED JA -TAIMED: MITMEKESINE VALIK JA SAADAVUS

Hercs Flora pakub erineva suuruse, tekstuuri ja temaatikaga taimi, seega on saadaval lai valik erinevate parameetritega kunsttaimi.

  • Suurus: Saadaval on kuni 5 meetri kõrgused kunsttaimed nagu palmid, draakonipuud, viigipuud ja teised, aga ka väikesed või rippuvad kunsttaimed - aglaoneemad, diifenbahhiad, tõlvlehikud, luuderohi.
  • Erinevad kombinatsioonid: erinevalt elusatest toataimedest ei pea kunsttaimede kompositsioonide moodustamisel järgima sortide omavahelise kombineerimise reegleid. See tähendab, et on võimalik ühendada väga erinevaid värvide ja tekstuuride variatsioone, juhindudes vaid visuaalsetest põhimõtetest.
    Lai valik taimi: pakume erinevates värvides ja suurustes orhideesid, gusmaaniaid, flamingolilli ja hooajaliselt õitsvaid lilli. Floristide jaoks on saadaval mitmesuguseid kunstlehti ja lõikelilli, millega saab kaunistatud nii banketisaal kui kaubanduskeskuse aatrium. Need loomulikud ja kvaliteetsed kunstlilled saate osta nii eraldi kui ka valmis kompositsioonidega erinevate ruumide kaunistamiseks.
  • Hooajaline sobivus: olenevalt aastaajast või eesseisvatest pühadest pakume spetsiifilisi temaatilisi kunsttaimi - jõulukuuski, põhjamaist loodust iseloomustavaid taimestikuelemente, jaanipäeva temaatikale vastavaid kunsttaimi, loomulikke troopilisi kunstlike toataimi.
  • Eritellimusel valmistamine: meie kunstnik valmistab individuaalsel tellimusel naturaalse puidu prototüübi ja spetsiaalselt töödeldud tüvepõhja alusel suuri kunstpuid. Selliste puude kõrgus võib ulatuda kolmest kuni kuue meetrini.

Pakume ka võimalust kogu eelnimetatud kunsttaimede sortimendi lühiajaliselt rentida näiteks ürituse ajaks. Olgu selleks siis pulmad, näituse avamine või midagi muud.

Olenemata sellest, mille jaoks on haljastust vaja, saame lisaks elusatele toataimedele pakkuda ka kunsttaimi. Need võivad olla eriti kasulikud juhtudel, kui ruum või selle paigutus ei võimalda eksponeerida ehtsaid looduse ande. Aitame mitte ainult kohaletoimetamisega, vaid ka valiku ja interjööri sobitamisega. Kui soovid kvaliteetsed kunstlilled ja kunsttaimed tuua ka enda kontorit või ürituste paika kaunistama, siis võtke meiega ühendust, et saaksime teile pakkuda parima võimaliku lahenduse.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda