Kui te ei soovi erinevatel põhjustel taimi osta, on Hercs Flora taimede rent teie jaoks sobiv lahendus. Pakume hetkel ainult pikaajalist renti, miinimum perioodiga 3 kuud. Pikaajalise rendi igakuise hinna sisse kuulub meiepoolne taimede regulaarne hooldus.

PIKAAJALINE TAIMEDE RENT

Taimede laenutus on populaarne ettevõtete seas, kes viivad ellu tähtajalisi projekte, idufirmad või ettevõtted, kes ei soovi osta üleliigset põhivara. Pikaajaline rent võimaldab meie kliendil oma ressursse palju vabamalt hallata – kriisi korral saab toataimedest kiiresti lahti, ilma et peaks mõtlema, mida nendega peale hakata, kui kontorit on tarvis sulgeda või tuleb kolida väiksematesse ruumidesse. Ka interjööri muudatuste ja laienemise korral saab taimede arvu kerge vaevaga suurendada või valida uued sobivamad taimed. Taimede pikaajalise rendi miinimumtähtaeg on kuus kuud.

MIKS VALIDA TAIMEDE RENT?

Taimede kohalolek pole oluline mitte ainult inimese eksistentsi ja looduslike protsesside tagamise seisukohalt, vaid ka seetõttu, et neil on kõrge esteetiline ja praktiline lisaväärtus, sest need mõjuvad ruumis kui dekoratsioonid. See tähendab, et looduslikud elemendid mitte ainult ei lisa teie ettevõtte või projekti interjööri väärtust, vaid puhastavad ka õhku, parandavad töötajate ja klientide heaolu ning toovad muud kasu. Selleks, et seda tagada ei pea te ostma taimi, sest on olemas ka taimede rent.

Taimede rent haljastamise vajaduse lahendusena sobib eriti hästi juhtudel, kui soovite enda ümber taimi, kuid te ei tea, kas soovite neid osta. Taimede laenutus on suurepärane võimalus saada esteetiline ja roheline keskkond ilma kohustusteta.

MIS SISALDUB TAIMEDE LAENUTUS?

Kui plaanite taimi või lilli rentida, tulevad meie disainerid teie juurde ja soovitavad parimaid lahendusi nii sortide kui ka asukoha osas, et saada sisekujunduse ja tunnete jaoks sobivaim tulemus.

Kogu teenuse perioodi jooksul, nagu ka ostetud toataimede hoolduslepingu puhul, saate täisteenuse - regulaarse hoolduse ja kahjustatud taimede vahetuse. Igal nädalal tuleb meie spetsialist kohale ja hoolitseb taimede eest - kastab, väetab, peseb ja istutab ümber neid, et saaksite lihtsalt nautida rohelist looduslikku keskkonda.

LÜHIAJALINE TAIMEDE RENT

Rohelised taimed muudavad iga ürituse kaunimaks, olgu selleks siis näitus, esitlus, pidu või midagi muud teie jaoks olulist. Toataimed täidavad kaunilt keskkonna ja panevad iga külastaja end teretulnuna tundma. Selleks, et katta oma ruum rohelusega, avasta meie taimede rent.

Hercs Flora laos on pidevalt saadaval suur hulk erineva suurusega elus- ja kunsttaimi – pakume neid hea meelega lühiajaliseks rentimiseks. Taimede rent on kliendi jaoks saadaval erinevateks tähtaegadeks – mõnest tunnist kuni kahe nädalani.

Taimede laenutus on meie abiga väga lihtne. Olenevalt ruumi teemast - džungel või rannapidu, vihmamets või lihtsalt konverentsisaal - leiavad meie spetsialistid teie jaoks sobivaimad taimed, tarnivad kohale, paigutavad ja viivad pärast üritust lattu tagasi. Nii vabanete kõigist taimedega seotud muredest tähtsa sündmuse ajal.

Meie kogemuse järgi on kõige populaarsemad renditaimed palmid, draakonipuud, viigipuud, lüüra-viigipuud ja streliitsiad – need annavad igale sündmusele sära.

Üks üritus või kahe aasta plaan – tagame teie vajadustele pikaajalise või lühiajalise taimede rendi. Kui meie taimede rent pakub huvi, siis võtke meiega ühendust! Leiame üheskoos parima lahenduse!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda