Rohelised toataimed on tänapäevase interjööri lahutamatu osa – arhitektid ja disainerid planeerivad taimede olemasolu ruumis sama hoolikalt kui valivad mööblit, viimistlusmaterjale ja valgusteid. Biofiilne elustiil ja looduse kohalolek ruumis muudavad meie igapäevaelu värvikamaks ja meeled erksamaks. Taimed täidavad nii esteetilist kui ka funktsionaalset rolli, võimaldades disainil olla mitmekülgne ja praktiline.

KUIDAS TOATAIMED INTEGREERIDA SISEKUJUNDUSSE?

Looduslikud viimistlusmaterjalid, energiasäästlikud elektriseadmed ja toataimed on iga kaasaegse interjööri lahutamatu osa. 21. sajandil ei peeta toas olevat elusloodust enam dekoratsiooniks vaid elustiili osaks, see paneb näiteks hotelli kliendid end teretulnuna tundma, kontoritöötajad - produktiivsemalt töötama ja kodus saavad kõik tänu sellele viibida puhtamas keskkonnas.

Hercs Flora teeb koostööd maailma juhtivate tootjatega, mistõttu suudame klientidele pakkuda laia valikut tooteid nii hinnaklassi kui ka disaini poolest. Lähtudes kliendi või tema poolt kaasatud disaineri nõuetest, meie meeskond leiab sobivaimad toalilled ja lahendused nende integreerimiseks.

KUIDAS VALIDA SOBIVAD TOATAIMED?

Toataimede mitmekesised sordid ja lai valik võimaldavad neid integreerida igasse interjööri, muutes selle uhkeks ja rikkalikuks või vaoshoituks ja askeetlikuks.

Näiteks klassikaline beetli-areekapalm sobib uhkesse interjööri, agaav või lehtliilia aga on toataimed, mis sobivad valatult minimalistlikku ruumi. Kontoriruumi muudavad rohelisemaks suured toataimed nagu draakonipuud ja tõlvlehikud, mida on lisaks lihtne hooldada ja mis on üldiselt erinevaid tingimusi hästi taluvad toataimed.

Ruumi meeleolu aitavad luua erinevate lehe tekstuuridega toataimed - lehtliilia sile lehekuju rahustab ja on suurepärane taust teistele sisustuselementidele, samas kui käänd-draakonipuu puitunud vars ja väikesed heledad lehed muudavad seda ruumi peamiseks elemendiks.

KUIDAS ALUSTADA KOOSTÖÖD?

Esmalt tuleb teile külla Hercs Flora taimekujundaja, et hinnata ruumis valitsevaid keskkonnatingimusi ja tutvuda üldiste interjöörijuhistega. Pärast seda pakume välja lillepotid ja toataimed, mis vastavad kõige paremini valguse, õhuniiskuse ja sisekujunduse nõuetele. Sarnaselt teistele sisustuselementidele on ka taimesortide mood muutumas, kuid nende positiivne mõju inimese tervisele ja vaimsele seisundile jääb muutmatuks kõikide taimede puhul.

Interjööri jaoks sobivaima lahenduseni jõudmiseks kutsume teid ühendust võtma Hercs Flora spetsialistidega - anname nõu, kuidas ruumikujundust paremini värskendada, millised toataimed valida ja kuidas seda teha nii, et see annaks kõige suurema kasu töötajate ja klientide heaolule.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda