Eraldiseisev taimesein on vabalt liigutatav isetsirkuleeriv süsteem, mis ei vaja veevarustust ning mida saab hõlpsasti toas liigutada millal ja kus iganes on soov. Konstruktsioon on varustatud kliendi poolt valitud taimede, valgustuse ja kastmissüsteemiga. See on täiesti mobiilne ja suudab automaatika abil tagada kõik taimedele vajalikud protsessid, kohandades taimede kastmist vastavalt ruumi tingimustele.

Elame saasteohu piiril ja siseruumide haljastamine on muutunud olulisemaks kui kunagi varem. Biofiilsest keskkonnast on saamas elukvaliteedi standard, mistõttu leitakse aina uusi ja klientidele mugavamaid roheseinte lahendusi. Eraldiseisev sein on seni kõige uuenduslikum taimeseina tüüp, mis töötab täiesti autonoomselt ning ei vaja ühendust veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemiga.

ERALDISEISVA TAIMESEINA EELISED

Erinevalt sisseehitatud süsteemist võtab eraldiseisev taimesein vähe ruumi ning seda saab vabalt liigutada. Konstruktsioon on varustatud ratastega, mis võimaldab seda lükata, millal ja kuhu iganes on soovi. Seda ei pea kohandama konkreetsete valgustingimustega, kuna eraldiseisva seinakonstruktsiooniga on kaasas sisseehitatud spetsiaalne taimedele mõeldud valgusallikas. See soodustab toataimede kasvu ja suurendab seina visuaalset efekti.

Eraldiseisvat seina saab kasutada mitte ainult dekoratiivse, vaid ka ruumi funktsionaalse elemendina - saadaval on nii ühe- kui ka kahepoolne süsteem, mis täidab suurepäraselt eraldusseina funktsiooni erinevate ruumi tsoonide või töökohtade vahel. Konstruktsiooni standardmõõtudeks on laius 112 cm  ja kõrgus 215 cm, kuid kliendi soovil saab suurust kohandada vastavalt ruumi lae kõrgusele ja seina laiusele. Samuti on võimalik muuta aluse tooni, eemaldudes tavalisest mustast, hallist või valgest.

Meie klientide tagasiside näitab, et päris taimedest sein on ruumide külastajatele alati positiivseks üllatuseks ning selle olemasolu hindavad ka töötajad. Toataimed parandavad vaimset tervist ja füüsilist heaolu, tervislikku seisundit ja meeleolu. Taimed imavad endasse ruumis leiduvad mürgised ained, toodavad lisahapnikku ja niisutavad õhku. Sellises keskkonnas suureneb keskendumisvõime ja tõuseb tööviljakus. Sein on ka tõhus helisummutaja ruumis, kuna taimede ažuurne kuju neelab suurepäraselt müra.

Hercs Flora 25-aastane kogemus võimaldab meil luua kvaliteetseid ja kestlike tooteid, tagades toataimede jätkusuutlikkuse ja garantii. Meie meeskonda kuuluvad mitte ainult teadlikud tehnikud, vaid ka pikaajalised taimespetsialistid, kes tunnevad iga taime individuaalseid omadusi ja suudavad leida kliendi nõudmistele sobivaima lahenduse.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda