Hercs Dārzi spetsialistidel on aastatepikkune kogemus ja laialdased teadmised aedade projekteerimisel ja heakorrastamisel. Meie meeskonda kuuluvad kogenud maastikuarhitektid ja aiatehnikud, kelle abil läheb aia planeerimine imelihtsalt. Aitame teil luua aia, mis näeb hea välja täna ja õitseb ka tulevikus.

AIA PLANEERIMINE - LAIALDASED VÕIMALUSED

Meie spetsialistid aitavad teil saavutada parima tulemuse olenemata teie kinnistu tüübist, territooriumi pindalast, soovidest ja aia planeerimise nägemusest. Aia planeerimine on meie spetsialistide suur kirja ja pikaajaline kogemus kui ka teadmised aitavad luua moodsa, klassikaline, Vahemere, Jaapani või muus stiilis aia. Vastavalt teie soovidele leiame parimad lahendused, et valitud taimed sobiksid meie laiuskraadidele.

Meie poolt koostatud aiaplaan uuele või olemasolevale aiale aitab luua soovitud territooriumi. Valmimise järel saate selle ise ellu viia, usaldada mõnele teisele ettevõttele või siis meie spetsialistidele, kes viivad teie projekti hea meelega ellu algusest lõpuni.

AIA PARENDAMINE

Meie spetsialistid teevad hea meelega parendusi ka juba aedades, kus haljastus on olemas ja kus juba kasvavad erinevat tüüpi taimed. Isegi väikesed professionaali poolt soovitatud aiaparendused võivad oluliselt täiendada aia üldilmet, stiili ja atmosfääri.

AIATÖÖD

Vajadusel osutame ka regulaarset aiahooldusteenust nii eramajade, ettevõtete või avalike alade korrastamiseks.

TULEVIKUVAATEGA AIA PLANEERIMINE

Aia planeerimisel on oluline roll tulevikku vaatamisel, sest paljud istutatud taimed (puud, põõsad) saavutavad oma optimaalse välimuse ja suuruse mitme aasta pärast. Samuti tuleb arvestada hooldamise võimalustega.
Aia planeerimisel ei mängi olulist rolli mitte ainult kliendi soovid, vaid ka muud aspektid nagu see, kuidas aias paistab päike, millised taimed ja püsililled seal juba kasvavad, milline on pinnas jne, sest taimede kasvutingimused on erinevad. Seetõttu on vajalik aia planeerimine läbi mõelda, et vastaks kõikidele vajalikele teguritele. Aiaprojekti koostamisel täidavad meie spetsialistid kliendi soovid, võttes arvesse ka ettenähtud eelarve.

AIA PLANEERIMINE  PIKAAJALISE KOGEMUSEGA ETTEVÕTTELT

Aedade planeerimiste teostavad meie meeskonna maastikuarhitektid, mõnede projektide puhul teeme ka koostööd teiste Läti parimate maastikuarhitektidega. Meie koostööpartnerite hulgas on ka suurimad ehitusettevõtted, kelle ehitusspetsialistide abiga loome eriti mahukaid või keerukaid aiaprojekte.

Kui soovite, et sinu koduaed rõõmustaks sind igal aastaajal, siis usaldage oma aia planeerimine professionaalidele! Hercs Dārzi kogenud aiatehnikud ja maastikuarhitektid aitavad teil luua kauni ja funktsionaalse aia, mille ilu areneb ja õitseb koos taimedega. Kui aia planeerimine pakub teile huvi, siis võtke meiega ühendust, et saaksime teie ideed ellu viia!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda