Pakume täisteenust haljastute hoolduseks: lillede istutamine, puu võra kujundamine, hekkide pügamine, kastmine, rohimine, väetamine ja muud haljastute hooldamiseks vajalikud tööd. Sõltuvalt teie territooriumi või aia taimede liigist ja hulgast pakuvad meie spetsialistid optimaalsed haljastustööd ja aiatööd teie territooriumi jaoks.

HALJASTUSTÖÖD SÕLTUVALT AASTAAJAST

Haljastustööd sõltuvad suuresti mitte ainult konkreetsete taimede omadustest, vaid ka ilmastikust teatud perioodil. Selleks, et teie taimed õitseksid ja kasvaksid, peame meie, aia- ja haljastusspetsialistid, suutma nendega kohaneda ja hooldama neid vastavalt aastaajale.

HALJASTUSTÖÖD JA AIATÖÖD KEVADEL

Erinevad haljastustööd ja aiatööd kevad on olulise tähtsusega. Kevadel tuleb ette valmistada muld uutele taimedele, tuleb koristada aed, teha multšimine, rajada muru jne. Kevad on parim aeg puude võra kujundamiseks ja pügamiseks, mida võib teha enne pungade puhkemist (meie laiuskraadidel tavaliselt märtsis ja aprillis). Kevadel istutatakse ja külvatakse mulda üheaastased taimed ja püsililled, samuti väetatakse ja õhutatakse muru, et see kasvaks tugevaks, tihedaks ja tumeroheliseks.

AIATÖÖD SUVEL

Suvekuudel on kõige olulisem aia süstemaatiline hooldus: regulaarne kastmine ja rohimine. Vajadusel tuleb aed vabastada kahjuritest: lehetäidest, kaerasoridest, tigudest, kapsaliblikatest ja kedriklestadest. Tavaliselt kastetakse taimi varahommikul või hilisõhtul, kui puudub otsene ere päikesevalgus, sest vastasel juhul saavad taimed rohkem kahju kui kasu.

SÜGISESED AIATÖÖD

Sügisesed aiatööd keskenduvad istutamisele, see on aeg, kui tuleb istutada puud ja põõsad. Samuti on õige aeg hakata mõtlema teatud taimede ettevalmistamiseks talveks, kui need ei ole külmakindlad. Loomulikult ei möödu sügisesed aiatööd (tavaliselt oktoobris) langenud lehtede riisumiseta, mis on hädavajalik, kui soovite oma aeda korras hoida.

Hercs Dārzi spetsialistide meeskond hoolitseb selle eest, et kõik teie haljastustööd saaksid tehtud õigel ajal vastavalt taimede loomulikule elutsüklile, ilmastikule ja muudele teguritele. Meie eesmärk on pakkuda teile professionaalseid haljastustöid, mis võimaldavad teie aial kasvada ja õitseda.

SOOVITE LISATEAVET HALJASTUSTÖÖDE KOHTA? 

Haljastustööde ja aiatööde lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust! Meie spetsialistid aitavad meeleldi olenemata teie aia või territooriumi suurusest.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda