Korrapärane toalillede hooldus võib tihtipeale jääda dünaamilises elurütmis tahaplaanile – kellel ajapuuduse tõttu, kellel aga liiga väheste teadmiste pärast. Selleks, et teie rohelised toataimed säilitaksid oma esialgse värske välimuse ja ei tekitaks asjatuid muresid, on ettevõte Hercs Flora valmis teie taimede eest hoolt kandma, sõlmides hoolduslepingu ning võttes endale täieliku vastutuse elava looduse eest teie ruumides. Teie toalillede hooldus saab olema meie kätes ja me garanteerime, et te ei kahetse seda!

REGULAARNE TOALILLEDE HOOLDUS

Toataimede hooldus on järjepidev tegevus, mistõttu võtame nende eest hea meelega vastutuse teie kontoris, kliendiruumides või mujal. Meie spetsialistid tulevad teie juurde üks-kaks korda nädalas ja pärast toataimede seisukorra hindamist teostavad nende hoolduse. Toalillede hooldus sisaldab järgmiseid tegevusi:

  • toalillede kastmine,
  • toalillede väetamine,
  • toalillede pesemine,
  • ümberistutamine.

Taimed näevad alati suurepärased välja ja te ei pea nende eest hoolitsemise pärast muretsema. Klientide turvalisuse huvides on meie hoolduslepingutesse lisatud garantii, et toataimed ja nende kõik lopsakad lehed on kogu lepingu perioodi vältel nii rohelised ja värsked, kui ette nähtud. Siia kuulub ka nende asendamine olukordades, kui nad mingil põhjusel surevad.

VÕIMALIKUD KOOSTÖÖ FORMAADID

Pärast kliendi taimede seisukorra hindamist pakume erineva tasemega lepingutingimusi - alates lihtsast hooldusest kuni lepinguni, mis sisaldab mistahes taime väljavahetamist sisekujunduse, mööbli paigutuse ja ruumi valgustuse muudatuste korral. Töötame iga kliendiga individuaalselt, hinnates tema nõudmisi ja tööspetsiifikat. Töid saab teha tööajal, enne või peale tööaega, mõnel juhul ka pühade ajal. Selleks, et toataimede hooldamine õnnestuks on kliendi ainus kohustus tagada vajalikud keskkonnatingimused - valgustus ja sobiv temperatuur ruumis.

Mitte ainult toalillede hooldus pole see, millele oma igapäevatöös pöörame suurt tähelepanu, vaid ka kliendi vajaduste väljaselgitamisele ja diskreetsuse poliitika järgimisele.

MIKS VALIDA TOALILLEDE HOOLDUS MEILT?

Kui võtate vastutuse suure hulga toataimede eest ilma, et teil oleksid eelteadmised nende hooldamise osas, esineb nende kahjustamise oht. Kõige sagedamini kastetakse taimi liiga palju või vastupidi liiga vähe. Suur viga on ka taimede paigutamine ruumi, mis on taimede jaoks kas liiga valge või liiga pime. Lisaks kõigele sisaldab toalillede hooldus õigeagset väetamist, ümberistutamist ja spetsiaalset tõrjet, kui neil on kahjurid.

Professionaalne toataimede hooldus on tagatud tänu meie spetsialistide suurele kogemusele, kes omavad vastavat haridust taimehoolduse, kahjuritõrje ja professionaalsete taimehooldusvahendite kasutamise vallas. Töötajad käivad regulaarselt täiendkoolitustel ning tutvuvad uute taimede hooldustehnoloogiate ja materjalidega. Seetõttu pakume ka eraldi konsultatsioone, kus meie töötajad hindavad iga taime seisukorda ja räägivad teile selle õigest hooldusest.

Toalillede hooldus ei ole keeruline protsess ja sellega saab hakkama igaüks, kuid eeldusel, et on piisavalt teadmisi konkreetsetest taimedest ning nende paigutamise ja kastmisnõuetest. Usaldades toalillede hooldamine meie kätesse, garanteerime, et taimed näevad alati värsked välja, konfidentsiaalsuse, töö teile sobival ajal ning positiivse pikaajalise koostöö. Kui taimede hooldus kontoris või mujal pakub teile huvi, siis võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda