Sisseehitatud taimesein on unikaalne kujunduslahendus, mis on ühtlasi nii tõhus sisekujunduse element kui ka peegeldab selliseid ettevõtte väärtusi nagu jätkusuutlikus ning ökoloogiline ja loodussõbralik tegevus. Selline sisseehitatud taimesein või teisisõnu roheline sein on sobilik suurte alade katmiseks kohtades, kus on ligipääs veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemile. Hercs Flora on Lätis juhtiv taimedest seinte paigaldaja rohkem kui kümneaastase kogemusega.

Taimesein loob visuaalse efekti, mis avaldab muljet kliendile ning annab signaali töötajatele, et nad töötavad keskkonna suhtes vastutustundlikus ettevõttes, mis hoolitseb töötajate heaolu ja tervise eest. Selline taimede kasutus mõjub positiivselt ka ruumi õhukvaliteedile, sest taimed absorbeerivad süsinikdioksiidi, süsinikoksiidi ja benseeni ning puhastavad ja niisutavad õhku ning toodavad hapniku. Selliselt paraneb töötajate töövõime ja klientide enesetunne.

TAIMESEINTE TEHNOLOOGILISED VÕIMALUSED

Esimesed moodsad sisseehitatud taimeseinad pärinevad 2005. aasta paigast. Need olid primitiivsed, kallid konstruktsioonid, mis võimaldasid istutada väga piiratud taimede valikut. Viimase 16 aasta jooksul on laienenud tehnoloogilised võimalused ning praegu saab taimeseina täiendada väga erinevate taimedega. On kujunenud välja suur hulk erinevaid süsteeme ja paigaldusvõimalusi, muutes tehnoloogiat lihtsamaks ja tarbijatele kättesaadavamaks.

Praegu ei pea enam muretsema isegi igapäevase hooldamise pärast, sest see on automatiseeritud. Tänapäeval kastab taimeseina arvutipõhine kapillaarsüsteem, mis varustab veega iga taime eraldi. Selle tagamiseks tuleb enne seina paigaldamist varustada vastav koht veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemiga. Projekti elluviija peab ka kavandama elektriühenduse ja valgustuse paigaldamise võimaluse.

SISSEEHITATUD TAIMEDEST SEINTE LIIGID

Iga taimesein kujundatakse individuaalselt, arvestades kliendi juhiseid ja eelarvelisi võimalusi. Taimi saab kombineerida lugemata variatsioonides, juhindudes sordist, faktuurist ja värvist. Sõltuvalt valgustusest saab valida nii pimedamatele kui ka valgusrikkamatele kohtadele sobivaid taimi. Lisaks pakub Hercs Flora kahte erinevat sisseehitatud taimeseina: rohelist moodulseina ja tekstiiltaskutega taimeseina.

ROHELINE MOODULSEIN

Meie roheline moodulsein koosneb mitmest vertikaalsest ühendatud moodulist - tegu on kvaliteetse ja vastupidava konstruktsiooniga, mis on toodetud 100% ümbertöödeldud plastmaterjalist. On olemas erineva sügavusega moodulid, mis võimaldavad valida erinevaid eri suuruses ja erinevate kasvunõuetega taimi. Antud süsteemi tüüp sobib kõige rohkem massiivse juurestikuga suurte taimede puhul. Konstruktsioon on eriti sobilik suurtele seina pindadele - aatriumidele, seintele mitme korruse kõrgusel, aga ka hoonete välisseintele paigaldamiseks.

TEKSTIILTASKUTEGA TAIMESEIN

Tekstiiltaskutega taimeseina aluseks on sünteetilisest viltkangast konstruktsioon. Antud juhul on eeliseks ruumisääst väiksemate ruumide puhul ning võrdlemisi lihtne paigaldus. Süsteem võimaldab luua peene kompositsioonimustri ja vaadata seda lähedalt. Seinakonstruktsioon on kerge ja ei võta palju ruumi ning on seetõttu sobilik mistahes elamupinnale, büroole või väikesele avalikule ruumile.

Erinevate sisseehitatud seinte eeliste ja puuduste hindamisel on võimalik saavutada oodatud tulemus. Erilise lisandväärtuse õige süsteemi valikul annavad Hercs Flora kunstnikud ja tehnilised spetsialistid, kes aitavad leida ruumi mõõtude, valgustuse ja niiskustaseme jaoks sobivaima taimeseina.

ROHELISE SEINA PAIGALDAMISE VIDEO

Tihtipeale ei jätku dünaamilises elurütmis aega toalillede hooldamise õppimiseks ning see ei kuulu kontoritöötajate, kaupluste koristaja ega hotelliadministraatori tööülesannete hulka. Seega, et Teie toalilled ei kaotaks oma esialgset värsket välimust ja ei tekitaks Teile asjatut muret, pakume sõlmida pikaajaline hooldusleping. Meie toataimede spetsialistid tulevad teie juurde üks kuni kolm korda nädalas ja teostavad toataimede hooldust (kastmine, väetamine, ümberistutamine jne) - taimed näevad alati suurepärased välja ja te ei pea nende hooldamise pärast muretsema. Meie hoolduslepingud sisaldavad garantiid, et toalilled säilitavad oma esialgse värske välimuse kogu lepinguperioodi vältel. Toataimede vahetus on võimalik ka olukordades, kus tellija soovib muuta ruumide sisemust.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda