Rõdud ja terrassid on linnaelanike väikesed oaasid. Hercs Dārzi pakub terrasside ja rõdude haljastusteenust. Meilt leiad rõdulilled ja terrassitaimed ettevõtete (büroode, hotellide, restoranide, kohvikute jm), eramajade ja korterite terrasside ja rõdude kaunistamiseks. Teostame nii haljastusprojekti väljatöötamist, elluviimist kui ka hooldamist.

ERILAHENDUSED – RÕDULILLED JA TERRASSITAIMED

Rõdude ja terrasside sisustamisel on oluline leida stilistiliselt ja funktsionaalselt parimad lahendused: lillepotid, rõdukastid, terrassitaimed, rõdulilled ja muud elemendid. Kui rõdu või terrass asub kõrgemal korrusel, on tähtis valida lahendused, mis tagavad turvalised kinnitused ja mugava kastmise, et see ei segaks ega ohustaks jalakäijaid ega alumistel korrustel viibivate inimeste turvalisust.

Meie disainerid aitavad valida järsu temperatuurimuutuse jaoks sobivad lillepotid või valmistada individuaalsed rõdukastid, mis on spetsiaalselt kohandatud mitmeaastastele rõdutaimedele. Spetsialistid aitavad välja töötada projekti ja valida sellise taimed või lilled rõdule, et see näeks aastaringselt kaunis välja.

HOOLDAMINE

Terrassitaimed ja rõdulilled vajavad regulaarset hooldust, sest suvel võivad nad otsese päikesevalguse käes kiiresti hukkuda. Taimi tuleks ka regulaarselt väetada, tavaliselt varakevadel. Et teie terrassitaimed alati suurepärased välja näeksid, võtab Hercs Dārzi need tööd enda kätesse. Meie töötajad tulevad kohale, kastavad, väetavad ja istutavad ümber taimi ning teostavad vajadusel muid taimede hooldustöid.

SOBIVAD TERRASSITAIMED

Meie kliimasse sobivad terrassile rõdukasti istutamiseks igihaljad terrassitaimed: elupuud, jugapuud, kadakad, pukspuud, dekoratiivsed kuused ja männid. Kui on võimalus taimi talvitada, siis saab terrassile istutada ka teisi taimi. Suvel võivad teie terrassi kaunistada isegi palmid ja oliivipuud, kuid jahedamate ilmade saabudes peate need teisaldama piisavalt soodsa keskkonnaga ruumidesse.

Et terrass oleks silmapaistev ka talvel, võib hilissügisel istutada kanarbikke, mis piisava niiskuse korral säilivad kevadeni. Nüüd on saadaval palju ja uhkeid kanarbiku liike, mis võimaldavad kompositsioone luues varieerida nii värve kui ka suurusi.

RÕDULILLED

Peale pikaajalise lepingu sõlmimist tagame teie lillepottide täitmise lilledega vastavalt hooajale.

Kirevad võõrasemad on ideaalsed rõdulilled varakevadel. Neid võib istutada kohe pärast lume sulamist. Need taluvad öökülma kuni -10°C. Kui aga läheb soojemaks ja miinused taanduvad, saab istuda rõdulilled, mis soovivad enam soojust, näiteks siis on kevadlillede valik laiem ja juba saab istutada maha suvelilled, mis rõõmustavad kogu suve. Viimastel aastatel eriti populaarseks saanud kõrrelised annavad rõdukompositsioonidele erilise väljanägemise.

TAIMEDE TALVITAMINE JA TERRASSI KORRASTAMINE

Lisaks taimede hooldamisele pakume ka muid teenuseid nagu terrassitaimede talvitamine, taimede taastamine ja korrastamine peale talve, puidust rõdukastide valmistamine, värvimine, taastamine jne.

Teie rõdust või terrassist võib saada teie lilleaed linnakeskkonnas. Meie spetsialistid aitavad teil valida sobivaimad terrassitaimed ja rõdulilled sõltuvalt terrassi asukohast, selle pindalast, teie elustiilist ja muudest teguritest.

Kas soovite teada rohkemat terrassi või rõdu haljastamise võimalustest?

Terrassi või rõdu heakorrastamise, taimede istutamise või hooldamisega seotud teenuste kohta lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

+37255652832

info@hercs.ee

Kirja manused

või liiguta need siia
faili suurus kuni 1MB ja kogu manuse suurus kuni 5MB

Pielikuma-faila-nosauk.pdf Eemalda